Bochnia- komunikat

Trener

Utworzono: piątek, 01, lipiec 2022 16:08

W rozgrywanym w sobotę 18.06.2022 w Bochni XXIV Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci startowało 6 -ciu naszych reprezentantów.

Zawody, w których startowało 407 zawodników reprezentujących 5 państw, okazały się niesamowicie trudnymi rozgrywkami. Nasi zawodnicy walczyli z różnym szczęściem, którego efektem było jedno  II miejsce w wadze 90 kg Szymona Gutkowskiego, jedno III miejsce Ksawerego Króliczewskiego oraz kilka V miejsc (T. Zylla, B. Ochocka, M. Żyłka i T. Jaworski)

O wielkim pechu może mówić Tymon Zylla, który pewnie wygrał dwie pierwsze walki, a przegrał walkę o wejście do finału po swoim nieudanym ataku z zawodnikiem gospodarzy (MOSiR Bochnia) Filipem Alfawickim i przegrał później walkę o III miejsce. Szkoda.

Gratulujemy medalistom, a pozostałym życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.