Drugi dzień Mistrzostw Śląska i kolejne 2 medale naszych zawodniczek!

Trener

Utworzono: niedziela, 21, styczeń 2018 17:56

IMG 4600

W niedzielę 21.01.2018 w drugim dniu Mistrzostw Śląska Juniorek, Juniorek Młodszych i Młodziczek zawodniczki UKS Judo AHINSA zdobyły dwa medale tych zawodów.

W grupie młodziczek I miejsce, złoto i tytuł Mistrzyni Śląska wywalczyła w wadze 48 kg Małgorzata Woś, wygrywając wszystkie walki przez ippon!

Gosia już w listopadzie pokazała, że jest jedną z najlepszych młodziczek w Polsce, zajmując II miejsce w Pucharze Polski Juniorek Młodszych – Memoriał im. Jozefa Wiśniewskiego, czyli walcząc ze starszymi od siebie. Ten start potwierdził, że w tej wadze jest najlepsza na Śląsku.   Serdecznie jej gratulujemy!

W grupie juniorek młodszych w pierwszym swoim starcie w wadze 63 kg, II miejsce, srebro i  tytuł V-ce Mistrzyni Śląska wywalczyła Agata Binek .

Agata, która w ciągu roku zmieniła aż dwie kategorie wagowe, miała niesamowicie trudne zadanie wejść do rywalizacji w kategorii wagowej, gdzie od lat dominują zawodniczki MKS Czechowice Dziedzice i Czarnych Bytom. Gratulujemy nawiązania bardzo ładnych walk (w tym dwie wygrane przed czasem) i osiągniętego wyniku.

Gratulujemy całej trójce naszych zawodników (Ł. Szołtysik, A. Binek, M. Woś) sukcesów w Mistrzostwach Śląska i życzymy owocnej pracy na zgrupowaniu w Żywcu w czasie ferii zimowych.