Komunikat

Trener

Utworzono: wtorek, 15, czerwiec 2021 19:53

RADZIONKÓW LIGA

W sobotę i niedzielę (12 i 13.06.2021) odbywało się w naszym regionie kilka turniejów judo.

W sobotę 12.06 w Radzionkowie odbyła się kolejna runda Śląskiej Ligi Judo, w której startowało 5 naszych zawodników.

I miejsce w wadze do 57 kg wywalczył Tymon Zylla wygrywając wszystkie walki przed czasem przez ippon.

II miejsce w wadze do 65 kg zdobył Ksawery Króliczewski wygrywając 3 walki przez ippon, ulegając tylko w finale.

III miejsce w wadze 42 kg zdobył Maksymilian Szweda wygrywając 2 walki i po ładnych walkach ulegając też w dwóch walkach.

IV miejsca zajęli Tymon Jaworski (walcząc ze starszymi o 2 lata zawodnikami) i Dawid Dembiński.

W Rybniku również 12.06 w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Rybnika startowały Barbara Ochocka i Agnieszka Warczok. Obie zawodniczki walczyły w wadze 39 kg, zajmując po ładnych walkach IV miejsce (Basia) i V miejsce (Agnieszka).