Komunikat

Trener

Utworzono: niedziela, 24, październik 2021 18:45

1

W sobotę 23.10.2021 w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorow/ek młodszych rozgrywanych w Hali OSiR w Gliwicach tytuł Akademickiej Mistrzyni Polski Juniorek młodszych wywalczyła Natalia Horzela.

Natalia stoczyła 3 walki wszystkie wygrywając przez ippon, przed upływem regulaminowego czasu pojedynku. Kolejno wygrała z Jessiką Kordek z Sosnowca, Oliwią Jaguszewską z Zabrza oraz Karoliną Banyś z Gliwic. Natalia w tej kategorii wagowej (+ 70 kg) była najlżejszą zawodniczką, a tak doskonale sobie poradziła! Gratulujemy!

V miejsce zajął w tych mistrzostwach Tymon Zylla (jeszcze młodzik), a VII Antoni Woś.

2

3

W tym samym czasie w Bytomiu w Hali Sportowej „Na Skarpie” odbył się kolejny rzut Śląskiej Ligi Judo startował czwórka naszych młodszych zawodników Ksawery Króliczewski, Barbara Ochocka, Agnieszka Warczok i Tymon Jaworski. Nasi zawodnicy walczyli z różnym szczęściem, ale wszyscy mają na koncie wygrane walki. Ostatecznie najlepiej wypadł Tymon zajmując II miejsce, pozostali wywalczyli III miejsca.