Rok 2011
Utworzono: niedziela, 06, marzec 2011 22:20
Wyniki zawodów rok 2011:
- 14.02.2011r. Sosnowiec turniej dzieci i młodzików
I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy, Gabriel Nolewajka, Martyna Nolewajka, Irena Woś
II miejsce: Jakub Binek, Dawid Herman, Julia Pfeifer, Piotr Płaczek, Aleksander Sikora
III miejsce: Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.
- 5.03.2011r. Mistrzostwa Euroregionu Beskidy Frydek-Mistek
II miejsce: Jakub Binek, Martyna Nolewajka
III miejsce: Karolina Cichy
- 6.03.2011r. Sosnowiec turniej dzieci i młodzików
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Jakub Miś
II miejsce: Gabriel Nolewajka, Piotr Płaczek, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Rozalia Hajduk, Dawid Herman, Martyna Nolewajka, Michał Świerzy, Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.
- 27.03.2011r. Mysłowice Grand Prix 1 runda
I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy, Martyna Nolewajka
III miejsce: Jakub Binek, Ela Glück
VII miejsce: Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.
- 2.04.2011r. Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów/ek 2011
IX miejsce: Dawid Golasz
Zdjęcia w galerii.
- 9.04.2011r. Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Krakowskiej
II miejsce: Karolina Cichy
III miejsce: Agata Binek, , Martyna Nolewajka
V miejsce: Jakub Binek
VII miejsce: Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.
- 10.04.2011r. Sosnowiec turniej dzieci i młodzików
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Jakub Miś, Martyna Nolewajka, Piotr Płaczek, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Jacek Glück, Mateusz Świerzy, Max Zarychtwa
III miejsce: Dawid Herman, Weronika Pankiewicz, Artur Tomzik, Julia Zarychta - debiut na zawodach
Zdjęcia w galerii.
- 15-16.04.2011r. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn
IX miejsce: Katarzyna Grzywacz
- 16.04.2011r. Mysłowice Grand Prix 2 runda
I miejsce: Karolina Cichy
III miejsce: Martyna Nolewajka
Zdjęcia w galerii.
- 30.04.2011r. Veľká cena Bardejova
I miejsce: Agata Binek
II miejsce: Jakub Binek, Karolina Cichy
Zdjęcia w galerii.
- 8.05.2011r. Mysłowice Grand Prix 3 runda
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
II miejsce: Karolina Cichy
VII miejsce: Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.
- Międzynarodowy turniej młodzików, młodziczek i dzieci w judo Tuchów 14.05
I miejsce: Jakub Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka
VII miejsce: Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.
- Sosnowiec 15.05.2011r.
I miejsce: Patryk Idzik
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Jakub Miś , Nolewajka Martyna, Dominik Tomala
- Akademickie Mistrzostwa Polski
IX miejsce: Łukasz Łuksza
- Akademickie Mistrzostwa Śląska w Judo 24.05
II miejsce: Katarzyna Grzywacz
- Turniej judo o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry 28.05.
I miejsce: Łukasz Szołtysik, Filip Staniszewski, Alek Słotwiński, Dominik Tomala Jakub Miś, Patryk Idzik, Staniszewski Jakub, Jakub Binek, Karolina Cichy, Artur Tomzik, Piotr Płaczek.
II miejsce: Agata Binek (walcząca z chłopcami), Aleksander Sikora, Stanisław Romowicz, Julia Zarychta, Maksymilian Zarychta, Słotwiński Alan, Droś Kacper, Aleksandra Daniel, Martyna Nowak, Paweł Kucharczyk, Kamil Sklorz, Michał Świerzy, Jakub Paluch.
III miejsce: Mateusz Świerzy, Julia Pfeifer , Weronika Pankiewicz (w swoje 8 urodziny), Dominik Sroka, Ela Gluck, Amanda Sok, Wojciech Banaś, Tomasz Jeleń, Małgorzata Woś, Piofczyk Maciej.
- IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci, Młodzików w Judo 29.05.
I miejsce: Agata i Jakub Binkowie i Łukasz Szołtysik
- Turniej Judo z Okazji Dnia Dziecka Gliwice 4-5.06
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Weronika Pankiewicz, Małgorzata Woś
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Julia Zarychta, Max Zarychta
Drużynowo III miejsce. Galeria zdjęć.
- Mistrzostwa Śląska BJJ Rybnik 12.06
I miejsce: Irena Woś
II miejsce: Anna Szweda
V miejsce: Dawid Golasz
- Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 12.06.2012
I miejsce: Jakub Binek, Alan Słotwiński
II miejsce: Julia Pfeifer, Aleksander Słotwiński, Łukasz Szołtysik, Max Zarychta
III miejsce: Patryk Idzik, Martyna Nowak, Stanisław Romowicz, Dominik Tomala, Gosia Woś, Julia Zarychta
- Mistrzostwa Polski Policji w Judo
III miejsce: Bartłomiej Hanke.
- XIV Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
I miejsce: Agata Binek
II miejsce: Jakub Binek
-
Mistrzostwa Polski w JU-JITSU
I miejsce: Iza Glück.
II miejsce: Ania Szweda, Rozalia Hajduk,
IV miejsce: Dawid Golasz
V miejsce: Bartłomiej Hanke, Jacek Glück
VII miejsce: Łukasz Łuksza
- Akademickie Mistrzostwa Polski
IX miejsce: Łukasz Łuksza
- Akademickie Mistrzostwa Śląska w Judo 24.05
II miejsce: Katarzyna Grzywacz
- Turniej judo o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry 28.05.
I miejsce: Łukasz Szołtysik, Filip Staniszewski, Alek Słotwiński, Dominik Tomala Jakub Miś, Patryk Idzik, Staniszewski Jakub, Jakub Binek, Karolina Cichy, Artur Tomzik, Piotr Płaczek.
II miejsce: Agata Binek (walcząca z chłopcami), Aleksander Sikora, Stanisław Romowicz, Julia Zarychta, Maksymilian Zarychta, Słotwiński Alan, Droś Kacper, Aleksandra Daniel, Martyna Nowak, Paweł Kucharczyk, Kamil Sklorz, Michał Świerzy, Jakub Paluch.
III miejsce: Mateusz Świerzy, Julia Pfeifer , Weronika Pankiewicz (w swoje 8 urodziny), Dominik Sroka, Ela Gluck, Amanda Sok, Wojciech Banaś, Tomasz Jeleń, Małgorzata Woś, Piofczyk Maciej.
- IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci, Młodzików w Judo 29.05.
I miejsce: Agata i Jakub Binkowie i Łukasz Szołtysik
- Turniej Judo z Okazji Dnia Dziecka Gliwice 4-5.06
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Weronika Pankiewicz, Małgorzata Woś
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Julia Zarychta, Max Zarychta
Drużynowo III miejsce. Galeria zdjęć.
- Mistrzostwa Śląska BJJ Rybnik 12.06
I miejsce: Irena Woś
II miejsce: Anna Szweda
V miejsce: Dawid Golasz
- Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo w Wolbromiu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom 19.09.
Karolina Cichy 2 miejsce
Jakub Binek 3 miejsce
Max Zarychta 4 miejsce
Kacper Droś 5 miejsce
- Turniej Judo Dzieci i Młodzików Sosnowiec 25.09.2011
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka, Piotr Płaczek
II miejsce: Łukasz Szołtysik, Staś Romowicz, Julia Zarychta, Max Zarychta
III miejsce: Patryk Idzik, Błażej Opara, Robert Opara
- Liga Młodzieżowa w Brazylijskim Ju-jitsu (BBJ) 01.10.2011
I miejsce: Irena Woś, Bartłomiej Hanke, Dawid Golasz
Kategoria „open”: Irena Woś 2 miejsce, Bartek Hanke III miejsce
- Turniej Judo Dzieci i Młodzików Sosnowiec 9.10
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Julka Pfeifer
II miejsce: Staś Romowicz, Łukasz Szołtysik, Weronika Pankiewicz,
III miejsce: Kuba Miś, Julka Zarychta, Max Zarychta
- Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo 15.10
V miejsce: Piotr Płaczek
- Grand Prix Mysłowice 4 runda 22.10.
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy
II miejsce: Martyna Nolewajka
- XI Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej Judo Dzieci 23.10
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Kuba Paluch, Alek Słotwiński, Michał Świerzy, Max Zarychta
II miejsce: Dawid Herman, Wiktor Frajer, Paweł Kucharczyk, Martyna Nolewajka, Julia Pfeifer, Aleksander Sikora, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
III miejsce: Wojtek Banaś, Patryk Idzik, Karol Frajer, Tomasz Jeleń, Szymon Kosmol, Alex Kowolik, Kuba Miś, Gabryś Nolewajka, Martyna Nowak, Błażej Opara, Robert Opara, Staś Romowicz, Alan Słotwiński, Julka Zarychta
- Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 6.11
I miejsce: Jakub Binek
II miejsce: Agata Binek, Julka Zarychta
Mistrzostwa Polski w BJJ 20.11:
Mistrzem Polski został Dawid Golasz.
Srebro wywalczyła Irka Woś, a brąz Iza Glück.
- Mistrzostwa miasta Mysłowice 26.11
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka
III miejsce: Karolina Cichy
VII miejsce: Max Zarychta
- Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
III miejsce: Jacek Glück, Rozalia Hajduk
- Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Gliwice 3-4.12
I miejsce: Jakub Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Gosia Woś, Julka Zarychta
V miejsce: Kacper Droś, Max Zarychta
- Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci Górki Wielkie 9.12
I miejsce: Jakub Binek, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Julka Zarychta
III miejsce: Agata Binek, Max Zarychta
V miejsce: Jakub Miś
- Turniej Judo Sosnowiec 10.12
I miejsce: Weronika Pankiewicz
II miejsce: Łukasz Szołtysik