Rok 2012
Utworzono: sobota, 25, luty 2012 19:44
Wyniki zawodów 2012:
21-22.01.2012 Mistrzostwa Śląska:
I miejsce: Karolina Cichy,Monika Rduch - debiut na zawodach :)
II miejsce: Dawid Golasz, Irena Woś
III miejsce: Jacek Glück
V miejsce: Iza Glück, Rozalia Hajduk
VII miejsce: Kacper Droś, Bartek Hanke, Max Zarychta
IX miejsce: Patryk Idzik
04-05.02.2-12 II Mistrzostwa Ziemi Krakowskiej
I miejsce: Jakub Binek
III miejsce : Martyna Nolewajka
12.02.2012 Grand Prix Ostrava - Český pohár 2012
I miejsce: Jakub Binek
IV miejsce: Martyna Nolewajka
25.02.2012 - Grand Prix Mysłowic runda 1
I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy
II miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Jakub Binek, Julia Zarychta
VII miejsce: Max Zarychta
26.02.2012 - Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Jakub Binek, Łukasz Szołtysik, Julka Zarychta
II miejsce: Gosia Woś, Max Zarychta
03.03.2012 - Mistrzostwa Euroregionu Beskidy Frydek-Mistek
I miejsce: Jakub Binek, Martyna Nolewajka
II miejsce: Agata Binek, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Karolina Cichy
V miejsce: Julia Zarychta, Max Zarychta
17.03. Puchar Polski Juniorów w Ju-jitsu:
V miejsce: Kamil Golasz
17.03. Puchar Polski Południowej Seniorów BJJ:
I miejsce: Kamil Golasz
24.03.2012 - Grand Prix Mysłowic runda 2
I miejsce: Martyna Nolewajka
II miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy
III miejsce: Łukasz Szołtysik
25.03.2012 - Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Jakub Binek, Karolina Cichy
II miejsce:Dominik Kapała - debiut na zawodach, Kuba Miś, Łukasz Szołtysik,Gosia Woś
III miejsce: Kuba Miś (w dodatkowej wadze)
14.04.2012 - Grand Prix Mysłowic runda 3
I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy
II miejsce: Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
IV miejsce: Julka Zarychta
V miejsce: Max Zarychta
14-15.04 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Judo
III miejsce: Irena Woś
25.03.2012 - Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Dominik Kapała
21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo
III miejsce Karolina Cichy
29.04.2012 Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów
VII miejsce: Irena Woś
19.05.2012 Turniej Judo o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Szymon Kosmol, Jakub Paluch, Monika Rduch, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś, Wiktor Żmijewski
II miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Kurek, Alex Kowolik, Martyna Nowak, Julia Pfeifer,
III miejsce: Krzysztof Gluch, Bartosz Hofman, Maciej Jaruszowiec, Denis Jarząbek, Mateusz Kandzia, Tomasz Kandzia, Łukasz Kasierot, Bartosz Komor, Gabriel Nolewajka, Martyna Nolewajka, Robert Opara, Maciej Piofczyk, Staś Romowicz, Staś Włodarkiewicz, Antoś Woś, Makymilian Zarychta
20.05.2012 - Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Karolina Cichy
II miejsce: Wiktor Żmijewski
27.05.2012 - Grand Prix Mysłowic runda 4
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Martyna Nolewajka
26.05.2012 Akademickie Mistrzostwa Śląska w Judo
I miejsce: Łukasz Łuksza
2-3.06.2012 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci z Okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
II miejsce: Dominik Kapała, Martyna Nolewajka
III miejsce: Aleksander Sikora
9.06 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
I miejsce: Karolina Cichy
III miejsce: Monika Rduch
10.06 Turniej Judo Dębowiec
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
II miejsce: Dominik Kapała, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka
16.06. 2012 Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju Jitsu
I miejsce: Irena Woś (BBJ Junior)
III miejsce: Kamil Golasz (Fighting Junior)
VII miejsce: Dawid Golasz (BBJ Senior)
17.06.2012 Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik, Julka Zarychta
III miejsce: Dominik Kapała
24-25.06.2012 XV Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
I miejsce: Jakub Binek, Karolina Cichy
II miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka
III miejsce: Jakub Binek (drużynowo z drużyną AZS Gliwice)
VII miejsce: Łukasz Szołtysik
15.09.2012 XII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters
II miejsce: Tadeusz Wójcik
16.09.2012 International Vienna Open 2012
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Gosia Woś
V miejsce: Dominik Kapała
22.09.2012 Grand Prix Mysłowice runda 5
I miejsce: Binek Agata, Binek Jakub
II miejsce: Szołtysik Łukasz
III miejsce: Martyna Nolewajka
Turniej Judo Sosnowiec 23.09.2012
I miejsce: Łukasz Szołtysik
II miejsce: Antoś Woś, Gosia Woś
29-30.09.2012 XIV Warsaw Judo Open
V miejsce: Jakub Binek
Turniej Judo Sosnowiec 14.10.2012
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Dominik Kapała, Aleksander Sikora, Małgorzata Woś
III miejsce: Antoni Woś
Grand Prix Mysłowice runda 6 20.10.2012
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka
III miejsce: Łukasz Szołtysik
XII Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w Judo 21.10.2012
1 miejsce:
Binek Agata, Binek Jakub, Kandzia Mateusz, Kapała Dominik, Komor Bartosz, Kordas Oskar, Lichończak Bartosz, Lubos Olaf, Szołtysik Łukasz, Woś Małgorzata
2 miejsce:
Banaś Wojciech, Cyl Michał,Gwóźdź Kamil, Kandzia Tomasz, Kowolik Alex, Mitręga Marcin, Nolewajka Martyna, Opara Błażej, Pfeifer Julia, Romowicz Stanisław, Sikora Aleksander, Słabik Bartosz, Zarychta Max
3 miejsca zajęli:
Frajer Wiktor, Gluch Krzysztof, Horzela Natalia , Jarząbek Denis, Kapica Beniamin, Katerla Mariusz, Mulica Bartosz , Musik Marta, Nolewajka Gabriel, Piofczyk Maciej, Przybycin Alan, Woś Antoni
4 miejsce:
Brol Szymon, Danielczok Michał, Gwóźdź Oskar, Kandzia Mateusz, Kandzia Tomasz, Kucharczyk Paweł, Puch Kacper, Zarychta Julia, Żmijewski Wiktor
5 miejsce:
Jeleń Tomasz, Kasierot Łukasz, Frajer Karol, Kurek Łukasz
XIII Turniej Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy 27.10.2012
I miejsce: Agata Binek, Dominik Kapała, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Małgorzta Woś
III miejsce: Stanisław Romowicz, Aleksander Sikora
Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo 28.10.2012
III miejsce: Monika Rduch.
XI Międzynarodowy Turniej Krosno 17.11.2012
I miejsce: Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Martyna Nolewajka
Tutuł Najlepszego Technika w swojej kategorii wiekowej zdobyli:
Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
II Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo 24.11.2012
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
V miejsce: Martyna Nolewajka
Turniej Judo Sosnowiec 25.11.2012
I miejsce: Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
III miejsce: Dominik Kapała, Antoś Woś
Ogólnopolski Turniej judo dzieci z okazji Św. Mikołaja Gliwice 01.12.2012
I miejsce: Jakub Binek
II miejsce: Dominik Kapała
III miejsce: Antoś Woś, Gosia Woś
V miejsce: Szołtysik Łukasz
SILESIA CUP - RYBNIK 2012 1-2.12.2012
I miejsce: Jakub Binek
Otwarte Mistrzostwa Bytomia 8.12.2012
I miejsce: Jakub Binek, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
II miejsce: Dominik Kapała
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Ju-Jitsu 8.12.2012
III miejsce: Jacek Glück
Funny Judo 9.12.2012
I miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Dominik Kapała, Gabryś Nolewajka, Gosia Woś
III miejsce: Łukasz Kurek, Antoś Woś
W zawodach brał również udział Staś Romowicz.
Pohár starosty Dobrá 15.12.2012
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Gosia Woś
VII miejsce: Dominik Kapała
Zagłębiowski Turniej Judo 16.12.2012
I miejsce: Dominik Kapała
II miejsce: Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
III miejsce: Julia Pfeifer, Anoś Woś