Rok 2014
Utworzono: poniedziałek, 08, grudzień 2014 06:35
Wyniki zawodów 2014:
11-12.01.2014 Mistrzostwa Śląska:
I miejsce: Jakub Binek, Martyna Nolewajka, Irena Woś
11.01.2014 Turniej Judo Czeski Cieszyn
I miejsce: Agata Binek
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Dominik Kapała
8.02.2014 II Eliminacja do Kadry Śląska
I miejsce: Jakub Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka
15.02.2014 Grand Prix Ostrava Puchar Czech
III miejsce: Agata Binek,Jakub Binek, Martyna Nolewajka
16.02.2014 - Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Szołtysik, Antek Woś
II miejsce: Gosia Woś
III miejsce: Łukasz Kurek, Alan Przybycin
1.03.2014 I Międzynarodowy Turniej dla dzieci "Pokonujemy granice",
I miejsce: Agata Binek
III miejsce: Łukasz Szołtysik, Antoni Woś
IV miejsce: Alan Przybycin
V miejsce: Gosia Woś
IX miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Kurek, Gabriel Nolewajka
8.03.2014 - Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu
I miejsce: Jakub Binek - Mistrz Polski Juniorów Ju-Jitsu Ne-waza
Irena Woś - Mistrzyni Polski Młodzieży w Ju-jitsu - Ne-waza
II miejsce: Weronika Rumak - Wicemistrzyni Polski
III miejsce: Izabela Glück brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzieży - Ne-waza
IV miejsce: Kacper Droś (junior)
9.03.2014 - Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Dominik Kapała, Alan Przybycin, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Gosia Woś
16.03.2014 - Grand Prix Mysłowic runda 1
I miejsce: Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Dominik Kapała
VII miejsce: Gabriel Nolewajka
22.03.2014 - Puchar Polski Młodzików oraz ogólnopolski turniej dzieci Suchy Las
I miejsce: Łukasz Szołtysik w kat. dzieci
II miejsce: Jakub Binek w kat. młodzików
III miejsce: Agata Binek w kat. dzieci.
23.03.2014 - Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych Suchy Las
I miejsce: Jakub Binek w kat. 46 kg
29.03.2014 II Międzynarodowy Turniej dla dzieci "Pokonujemy granice",
I miejsce: Agata Binek
III miejsce: Antoni Woś
V miejsce: Alan Przybycin, Łukasz Szołtysik, Małgorzata Woś
IX miejsce: Łukasz Kurek, Dominik Kapała
29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików/czek w Judo
I miejsce: Jakub Binek Mistrz Polski Młodzików
II miejsce: Martyna Nolewajka Wicemistrzyni Polski
7.04.2014 - I elimancje do OOM
I miejsce: Jakub Binek
12.04.2014 - Grand Prix Mysłowic runda 2
I miejsce: Łukasz Szołtysik
II miejsce: Martyna Nolewajka
III miejsce: Alan Przybycin, Antoni Woś, Małgorzata Woś
13.04.2014 - Zagłębiowski Turniej Judo Sosnowiec
I miejse: Alan Przybycin, Łukasz Szołtysik, Antoni Woś, Małgorzata Woś
III miejsce: Mariusz Katerla
26-27.04.2014 - Puchar Polski Suchy Las
V miejse: Jakub Binek
26.04.2014 Mistrzostwa Polski Kadetów w Ju-Jitsu
I miejsce :
- Agata Binek - Mistrzyni Polski w kat. do 40 kg
- Martyna Nolewajka - Mistrzyni Polski w kat. do 63 kg
- Łukasz Szołtysik - Mistrz Polski w kat. do 34 kg
3-4.05.2014 XXVI Budapest Cup - Otwarty Puchar Węgier
I miejsce: Jakub Binek w kat. 45 kg (najliczniej obsadzona kategoria 46 zawodników)
V miejsce: Agata Binek w kat. 41 kg. przegrywając brązowy medal wskazówką sędziowską
IX miejsce: Łukasz Szołtysik w kat. 32 kg
11.05.2014 - Zagłębiowski Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Łukasz Szołtysik
II miejsce: Alan Przybycin
III miejsce: Małgorzata Woś
11.05.2014 - Akademickie Mistrzostwa Śląska
II miejsce: Anna Szweda
10.05.2014 - Międzynarodowy Turniej Judo w Tuchowie
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
17.05.2014 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
III miejsce: Martyna Nolewajka
24.05.2014 - Otwarty Puchar Polski Łódź
I miejsce: Jakub Binek w kat. 46 kg (lista walk)
II miejsce: Martyna Nolewajka w kat. 70 kg (lista walk)
25.05.2014 - Grand Prix Mysłowic runda 3
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka
II miejsce: Łukasz Szołtysik
IV miejsce: Małgorzata Woś
31.05.2014 - II Eliminacja do OOM
I miejsce: Jakub Binek
31.05.2014 - Turniej Judo Dzieci z Okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
I miejsce: Agata Binek, Łukasz Szołtysik, Małgorzata Woś
V miejsce: Kacper Łazaj, Alan Przybycin, Antoni Woś
7.06.2014 - Mistrzostwa Śląska Seniorów w Ju-Jitsu
I miejsce: Irena Woś
IV miejsce: Łukasz Łuksza
7.06.2014 - Judo Przyjaciele
I miejsce: Mateusz Zyzik
II miejsce: Ryszard Gołkowski, Kacper Łazaj, Paulina Sławatecka
18.06.2014 - Zagłębiowski Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Dominik Kapała, Alan Przybycin, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Agata Binek (w połączonej wadze, walcząc z cięższymi zawodniczkami)
6-7.06.2014 - Puchar Europy Młodzików Győr
II miejsce: Jakub Binek
13.06.2014 - Mistrzostwa Śląska Policji w Judo
II miejsce: Łukasz Łuksza
12-15.06.2014 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
III miejsce: Jakub Binek
21-22.06.2014 - XVII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka
II miejsce: Jakub Binek
V miejsce: Antoni Woś, Małgorzata Woś
VII miejsce: Alan Przybycin
IX miejsce: Łukasz Szołtysik
13.09.2014 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Ju-jitsu
II miejsce: Irena Woś - WiceMistrzyni Polski Seniorek
III miejsce: Izabela Gluck, Monika Waligóra - Brązowe medalistki Mistrzostw Polski Seniorek
V miejsce: Łukasz Łuksza
VII miejsce: Robert Szudy
14.09.2014 - Puchar Wójta Gminy Świerklaniec
I miejsca zdobyli: Kowolik Alex, Rybicki Jakub, Sławatecka Paulina, Szołtysik Łukasz, Wolski Szymon, Woś Antoni
II miejsca zdobyli: Kaim Kacper, Kurek Łukasz, Sikora Karol,Słabik Bartosz, Przybycin Alan, Woś Małgorzata,
III miejsca zajęli:Danielczok Michał, Kowolik Igor, Łazaj Kacper, Musik Marta, Wolska Aleksandra
20.09.2014 - Grand Prix Mysłowic runda 5
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik, Małgorzata Woś
II miejsce: Antoni Woś
20-21.09.2014 XXIII International Brno Open - Otwarty Puchar Czech
I miejsce: Jakub Binek U18 46 kg
28-29.09.2014 Otwarty Puchar Polski XVI Warsaw Judo Open
II miejsce: Jakub Binek w kat. U17/46kg( http://www.wjo.org.pl/wyn_2014_nd/5531374d2d3436.html)
III miejsce: Agata Binek w kat. U14/44kg - debiut na Pucharze Polski (http://www.wjo.org.pl/wyn_2014_nd/553134572d3434.html)
V miejsce: Martyna Nolewajka U14/+63kg(http://www.wjo.org.pl/wyn_2014_nd/553134572b3633.html)
XI miejsce: Łukasz Szołtysik w kat. U14/34kg (http://www.wjo.org.pl/wyn_2014_sb/5531344d2d3334.html)
11.10.2014 Międzunarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Młodszych
III miejsce: Jakub Binek
12.10.2014 III Międzynarodowy Turniej dla dzieci "Pokonujemy granice",
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Alan Przybycin
IX miejsce: Gabriel Nolewajka, Antoni Woś, Małgorzata Woś
18.10.2014 XIV Mistrzostwa Ziemii Tarnogórskiej
19.10.2014 Otwarte Mistrzostwa Miasta Mysłowice
I miejsce: Agata Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka
III miejsce: Łukasz Szołtysik, Małgorzata Woś
IX miejsce: Antoni Woś
18.10.2014 Puchar Polski Seniorów w Ju-Jitsu
I miejsce:Anna Szweda, Monika Waligóra
III miejsce: Łukasz Łuksza
25.10.2014 Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
I miejsce: Jakub Binek Akademicki Mistrz Polski w wadze 46 kg
Martyna Nolewajka Akademicka Mistrzyni Polski w wadze do 70 kg.
25-26.10.2014 V Memorial Jigoro Kano Luboń
II miejsce: Agata Binek, Łukasz Szołtysik
V miejsce: Małgorzata Woś
8.11.2014 Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego - Otwarty Puchar Polski
III miejsce: Jakub Binek
Martyna Nolewajka - udział
16.11.2014 Zagłębiowski Turniej Judo
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Kacper Łazaj, Alan Przybycin, Łukasz Kurek
15.11.2014 Velka Cena Mesta martin
I miejsce: Agata Binek
23.11.2014. Otwarte Mistrzostwa Bytomia
I miejsce: Agata Binek, Małgorzata Woś
II miejsce: Łukasz Szołtysik, Antoni Woś
III miejsce: Alan Przybycin
22-23.11.2014 Silesia Cup Rybnik
I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka
V miejsce: Łukasz Szołtysik
29.11.2014 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
I miejsce (razem z drużyną Młodziczek):Martyna Nolewajka
III miejsce (razem z drużyną Młodzików): Jakub Binek
29.11.2014 Puchar Polski Młodzieżowców i Juniorów w Ju-Jitsu
I miejsce: Izabela Glück
II miejsce: Weronika Rumak, Irena Woś
14.12.2014 Mikuláškỳ turnaj Karvina
I miejsce: Agata Binek, Łukasz Szołtysik