baner

Login Form



Komunikat

W związku ze startami naszych zawodników w turniejach w Bielsku Białej (28.05 Liga Południe) Hala Sportowa „ Pod Dębowcem” Bielsko Biała, ul. Karbowa 26 (okolice Szyndzielni) oraz w Strumieniu (04.06 Turniej z okazji „Dnia dziecka”) Hala Sportowa w Strumieniu, ul. Młyńska 5.

Przypominamy zgłoszonych zawodników:

Bielsko Biała :

Tymon         Zylla

Szymon       Gutkowski

Barbara       Ochocka

Agnieszka   Warczok

Rafał            Bochynek

Adrian         Lisek

Strumień:

Agnieszka     Warczok

Jagoda         Śmiertka

Mateusz       Żyłka

Kacper           Czyżycki

Łukasz           Spyra

Adrian           Lisek

Mikołaj         Czyżycki

Franciszek   Gręda

Chętni do jazdy do Strumienia mogą się jeszcze zgłaszać u trenerki do 31.05.2023.

Informacja

 

Informujemy, że w związku z przerwą w zajęciach szkolnych w dniach 1-4 maja nie będzie treningów.

Treningi wznawiamy w piątek 5 maja zgodnie ze stałym planem.

 

 

 

Komunikat

W marcu odbyły się dwa ważne turnieje judo: Puchar Polski Juniorów Młodszych 04.03. 2023. w Piasecznie oraz Mistrzostwa Polski Juniorek 11.03.2023. w Radomiu (Natalia Horzela zajęła 4 miejsce).

Natomiast kwiecień rozpoczął się dobrymi startami naszych zawodników w dwóch turniejach judo i ju-jitsu.

W sobotę 01.04.2023 w Rybniku w Eliminacjach Regionu (4 województwa – śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie i małopolskie) do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo II miejsce i awans do Mistrzostw Polski Juniorów młodszych w Judo, które odbędą się w Koszalinie, wywalczył Szymon Gutkowski (w jednej z walk zakończonej przed upływem czasu walki, Szymon wykonał ładny rzut na uchi – mata oceniony przez sędziów na ippon). 

W niedzielę 02.04.2023 w Katowicach w Pucharze Polski w Ju-jitsu Sportowym nasi zawodnicy, wywalczyli aż 9 medali. 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe.

I miejsca i złote medale zdobyli:

Łukasz Szołtysik w grupie seniorów,

Natalia Horzela (2 złote medale, w grupie seniorek i młodzieży)

Maksymilian Szweda w grupie juniorów,

II miejsca i srebrne medale wywalczyli:

Tymon Zylla w grupie juniorów,

Adrian Lisek w grupie młodzików,

III miejsca i brązowe medale zdobyli:

Szymon Gutkowski w grupie juniorów,

Ksawery Króliczewski w grupie juniorów młodszych,

Agnieszka Warczok w grupie kadetek.

IV miejsce w grupie kadetek w swojej wadze zajęła Barbara Ochocka, która tym razem musiała uznać wyższość rywalek.

 Gratulujemy udanych walk i medali!

Szymon Rybnik

x

 

ADRIAN Katowice

PPJ J Aga

    

 

Komunikat

W niedzielę 19.02.2023 w Bielsku Białej rozegrano I Turniej Rankingowy Śląskiego Związku Judo, w którym nasi zawodnicy zdobyli 3 medale.

W kategorii juniorów młodszych II miejsce zajął Szymon Gutkowski, a III miejsce wywalczył Tymon Zylla

W grupie dzieci I miejsce zajął Kacper Hetmańczyk.

Gratulujemy startu!

 

 Medaliści I Turnieju Rankingowego Śl.Z.J 2023

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!